Tato stránka slouží ke včasnému informování o všem důležitém ve škole a především k zadávání domácích úkolů on-line.

Angličtina - skupina Zdena Pertlová

ANGLIČTINA /Z.PERTLOVÁ/ - 27.4.-30.4. 4.5.-7.5.  - vzhledem k následujícím dvěma zkráceným týdnu zasílám práci najednou.    Book Project  2 STONE SOUP - s.46/1a poslechni si výslovnost, s.46/2 přečti si pohádku /CD máš v Ps, stejně jako slovíčka s. 83. Všímej si použití SOMExANY , obojí znamená nějaký /some v kladné větě, any v otázce a záporné větě/. Zápisky  pod příspěvkem. WB s. 36/1, s 376       Bokk s. 44a- poslechni si jednotlivá nová slovíčka a odpověz na otázky 44/b do sešitu. Do sešitu udělej tabulku s.44/cv. 2 podle poslechu  a dle tvých preferencí.
14. 4. ANGLIČTINA /Z.PERTLOVÁ/ do 24.4. s.41 TRAVEL, přečíst, přeložit, cv.2a,b, str.3 písemně do sešitu, do mailu stačí zaslat Vypracováno!
angličtina /Z.Pertlová/  práce do cca 23.3.
učebnice s.33/cv.7a, 4a,  s.35/cv.4, 6, 7,  s.37/cv.7, c v.9, s.39/cv.2, 3b, 4a  s.40- přečíst a vypsat neznámá slovíčka    Založte si,prosím, všichni zvláštní složku s vypracovanými úkoly. Po návratu do běžného režimu bude moci sloužit jako podpůrný doklad ke klasifikaci.
learnenglishteens.britishcouncil.org/vocabulary/beginnervocabulary/holidays       
My holiday /země, kde jste byli, co jste viděli - nakresli mapu libovolného místa a popiš jednotlivé objekty za pomoci předložek in, at, behind, infront of, between, next to - práce do 30.3. zašli, prosím, prosím mailem
Easter 1.4-10.4. Napiš, popiš jak trávíš velikonoce běžně, jaké byly tvé nejhezčí velikonoční svátky. Použij jednoduché věty s minulým časem prostým a přítomným časem prostým - cca 10 vět. Pokud mi nemůžeš poslat ke kontrole, nevadí, platí předcházející upozornění skladovat si všechny úkoly do desek ke klasifikaci
Zprávy z této stránky posíláte na centrální mailovou adresu školy korunka@gns.cz. Prosíme využívejte tuto možnost výjimečně, směrujte své e-maily na konkrétní zaměstnance školy.
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one